Filter op:
Filter sluiten
van naar
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
van naar
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Anale toys: plugs, kralen, training en meer

Anale toys lopen uiteen van compacte buttplugs en flexibele kralen tot roestvrijstalen, opblaasbare en geleidelijk opgebouwde trainingsmodellen. Duidelijke maten en materialen maken vergelijken eenvoudiger.

Kies op basis van ervaring, gewenste vorm en gebruik, niet op basis van overdreven beloften.

Anale toys lopen uiteen van compacte buttplugs en flexibele kralen tot roestvrijstalen, opblaasbare en geleidelijk opgebouwde trainingsmodellen. Duidelijke maten en materialen maken vergelijken eenvoudiger.

Kies op basis van ervaring, gewenste vorm en gebruik, niet op basis van overdreven beloften.

Er zijn geen resultaten gevonden voor de filtering!
Analsex Training Set getestet von Cruel Reell
Beginnersvriendelijke Anal trainingsset
Begin je anale seksavontuur veilig met onze veelzijdige trainingsset. Productbeschrijving Perfecte introductie tot anaal plezier Onze anale sekstrainingsset is ideaal voor beginners en gevorderden die hun anale ervaring willen...
€ 39,95
Buttplug Edelstahl 35 mm
Roestvrij staal buttplug 35mm: Elegantie & plezier
Ontdek sensueel plezier met onze elegante 35 mm roestvrij staal buttplug. Productbeschrijving Hoogwaardige elegantie en comfort Onze 35mm buttplug van hoogglans gepolijst roestvrij staal combineert elegantie met aangenaam draagcomfort....
€ 69,90
Aufpumpbaren Analplug mit Ballpumpe getestet von Cruel Reell
Opblaasbaar Analplug met ballenpomp
Ervaar aanpasbare stretching met onze opblaasbare Analplug en ballenpomp. Product omschrijving Aanpasbaar plezier voor gevorderde gebruikers Onze opblaasbare Analplug met balpomp is het ideale speeltje voor iedereen die zijn anale...
€ 44,95
Anal Relax Rug Crème: Glijmiddel & ontspanning
Anal Relax Rug Crème: Glijmiddel & ontspanning
Ervaar onmiddellijke ontspanning en verbeterde smering in het anale gebied met onze effectieve Anal ontspanningscrème. Product omschrijving Instant anale verlichting Anal Relax Backside Cream is een essentieel Anal glijmiddel voor...
Inhoud 0.05 Liter (€ 399,00 / 1 Liter)
€ 19,95
Flutschi für Analsex
Lollipop voor anale seks
Flutschi is een van de bekendste smeermiddelen die er is. Het is een glijmiddel gel voor anale seks. De gel is gebaseerd op siliconen en water. Dit mengsel heeft het voordeel dat u kunt genieten van een aangenaam, zacht huidgevoel. De...
Inhoud 80 ml (€ 14,94 / 100 ml)
€ 11,95
Opblaasbare plezier kegel met kracht trillingen
Opblaasbare plezier kegel met kracht trillingen
Opblaasbare genotskegel met power vibratie voor hem en haar! Inbrengen in vagina of anus en pompen van genot. Voor HAAR duwt het tegen de blaas om het orgasme te bevorderen, en voor HEM duwt het tegen de prostaat. En zet dan de vibratie...
€ 31,95
Detailaufnahme der polierten Edelstahloberfläche
Roestvrij staal buttplug Ø 80 mm Pro
De buttplug van roestvrij staal Ø 80 mm staat voor compromisloze rek, maximaal gewicht en pure aanwezigheid - ontwikkeld voor zeer ervaren gebruikers. Deze Analplug is gemaakt van medisch, allergievrij roestvrij staal en overtuigt door...
€ 299,00
Spritz-Penis Naturdildo
Squirt Penis Natural Dildo - Ø 3,5 x 21 cm
De squirt penis is een natuurlijke dildo. Het kan alle soorten vloeistoffen absorberen. Daarna geeft hij ze weer vrij, zoals gewenst. Het is een natuurlijke dildo die goed kan ejaculeren. Je kunt je zo lang als je wilt vermaken met de...
€ 19,95
Opblaasbare Anal kegel met latex hoes
Opblaasbare Anal kegel met latex hoes
De opblaasbare anale kegel is een genot voor zowel mannen als vrouwen. Je kunt dit hete speeltje Anal en ook vaginaal gebruiken. Anal zorgt voor een heerlijke rek en druk op de prostaat. Vaginaal, drukt het tegen de blaas voor genot. Als...
€ 39,95
Pjur Achterdeur Anal Glijmiddel Anale Seks
Pjur Achterdeur Anal Glijmiddel Anale Seks
Met het Pjur Back Door Anal glijmiddel, Anal Relax is aan de orde van de dag. Het is een ontspannende gel voor anale geslachtsgemeenschap. De gel bevat extracten van de jojobaplant. Deze hebben een voedende en ontspannende werking op uw...
Inhoud 0.03 Liter (€ 365,00 / 1 Liter)
van € 10,95
Fisting Gel
Vuisten zonder pijn met de fisting Gel Relax
Relax is de naam van de fisting gel in de pompdispenser. Deze speciale glijmiddelgel wordt geleverd in een fles van 200 ml. De pompdispenser zorgt ervoor dat u de inhoud in goede porties eruit krijgt. De gel is geschikt voor Anal fisting...
Inhoud 0.2 Liter (€ 124,75 / 1 Liter)
€ 24,95
Just Glide Anal 50 ml
Just Glide Anal 50 ml
Met dit glijmiddel, heb je het perfecte gereedschap voor anaal spel van alle soorten. Of het nu gaat om directe anale seks of pleziertjes met diverse speeltjes, het Just Glide Anal glijmiddel doet het allemaal! Het is een zeer rijk...
Inhoud 0.05 Liter (€ 79,00 / 1 Liter)
€ 3,95
Beginner's Butt Plug
Beginner's Butt Plug
Perfecte plug voor beginners in anale erotiek! Ideaal gevormde plug met taps toelopende punt voor gemakkelijk inbrengen. De brede zuigvoet zorgt voor veilig gebruik zonder weg te glijden. De zuigvoet kleeft ook aan alle gladde...
€ 9,00
Holle Oplaadbare Strap-on met Ballen
Holle Oplaadbare Strap-on met Ballen
Stijf en trillend de hele tijd! Holle natuurlijke vibrator met uitpuilende testikels en elastische strap-on. Gedragen op de penis voor meer lengte en omtrek of voor hete sex plezier pegging. Elastisch en verstelbaar. De vibratie kan op...
€ 70,00
100 mm Buttplug aus Edelstahl - nur für echte Profis
Buttplug roestvrij staal Ø 100 mm
Ons roestvrij staal buttplug met een diameter van 100 mm biedt een spannende en grote uitdaging voor elke professional. In één oogopslag Unisex Alleen absolute professionals Allergievrij roestvrij staal Gemaakt in Duitsland Beschrijving...
€ 449,00
Naturvibrator
Real Vibe Natuurlijke Vibrator
Puur realistisch seksgevoel! Vibrator in natuurlijke look gemaakt van het sensationele materiaal "Natur Skin", dat de echte huid zeer dicht benadert. Zeer flexibel. 18 cm lang, Ø 3 cm-4 cm. Trilling oneindig variabel. Materiaal: TPR,...
€ 29,95
Naturdildo - Ø 2,8 x 16 cm
European Lover kleine natuurlijke dildo - Ø 2,8...
De European Lover small is een natuurlijke penis replica. Je krijgt een huidkleurige dildo hier. Hij heeft een mooie lengte van ca. 18 cm. Tot 16 cm ervan kan worden ingebracht. Het is een zeer slanke natuurlijke dildo. U kunt genieten...
€ 24,95
Intimdusche mit schmalem Spritzaufsatz
Intieme douche met smalle straal
Deze intieme douche is duidelijk teruggebracht tot de essentie. Het is eenvoudig en sober gehouden. De intieme douche is helemaal zwart. Het heeft een smalle sproeikop. Dit is bijzonder gemakkelijk in te brengen. De douche kan vaginaal...
€ 29,95
Anal beads met zes ballen Ø 2,3-3,9 cm
Anal beads met zes ballen Ø 2,3-3,9 cm
Zwart anal beads met zes siliconen ballen De anal beads van siliconen met zijn vijf balletjes die in grootte toenemen, heeft een lengte van 40 centimeter. Dankzij de handige keerring kan de ketting kogel voor kogel worden uitgetrokken....
€ 24,95
Gleitgel mit Wärmeeffekt
Durex Play Prickelnd - het glijmiddel met...
Durex is een bekende fabrikant van condooms en glijmiddelen. Durex Play Prickelnd is een glijmiddel met een verwarmend effect. Het geeft een aangenaam tintelend gevoel op de huid en bevordert de bloedcirculatie. De getroffen...
Inhoud 0.05 Liter (€ 149,80 / 1 Liter)
€ 7,49
Roter Analplug mit Schmuckstein
Rood Analplug met edelsteen
Een mooie rode kleur maakt de Analplug tot een knap sexspeeltje. Maar het is niet alleen aantrekkelijk, het is zelfs heel stijlvol. Omdat niet alleen de kleur vrij zeldzaam is, maar ook de versiering met een edelsteen. De steen is...
€ 11,95
Holle vibrerende strap-on - Ø 5 cm
Holle vibrerende strap-on - Ø 5 cm
Beleef explosieve momenten met de Vibrating Hollow Strap-On Ø 5 cm! Trillingen voor intens genot De Vibrating Hollow Strap-On Ø 5 cm biedt je een unieke ervaring door de combinatie van vibraties en holle dildo-technologie. Met de bedrade...
€ 46,00
Anal Kit
Anal Kit
Douche en plug trio voor anaal plezier! 4 hoogwaardige speeltjes in één doos: 1 x anaal douche voor voorbereidende reiniging en heerlijke squirting sensaties. 16,6 cm hoog, insteeklengte 5,5 cm, spuitmond Ø 0,7 tot 0,9 cm, vulinhoud 224...
€ 29,95
Luxe metalen buttplug set - anale training met stijl
Luxe metalen buttplug set - anale training met...
Verhoog je anale genot met de luxe Metal Butt Plug Set van ANOS. Deze set bevat drie stijlvolle pluggen in verschillende maten en gewichten die je voorzien van geleidelijke anale rektraining en intense stimulatie. Elke plug heeft een...
€ 54,95
Anal Toverstaf Nr. 2 - De toverstaf voor intens anaal plezier
Anal Toverstaf Nr. 2 - De toverstaf voor intens...
Anal De Magic Wand No. 2 van You2Toys zorgt voor intense stimulatie dankzij het unieke gegroefde ontwerp en de eindbal voor moeiteloos inbrengen. De lange, slanke anaalstaaf is perfect gevormd om zich flexibel aan te passen aan je...
€ 19,95
Anal Spreader Deluxe aus Edelstahl mit verstellbaren Stellschrauben
Anal Spreader Deluxe - Roestvrijstalen anale...
Anal Strooier Deluxe - controle, breedte, precisie De Anal Spreader Deluxe is geen plug - het is een hulpmiddel. Voor iedereen die de opening niet alleen wil voelen, maar ook zien, controleren en vieren. Dankzij de drie fijn instelbare...
€ 129,00
Buttplug aus Edelstahl Ø 70 mm Made in Germany
Analplug Roestvrij staal Made in Germany Ø 70 mm
Analplug gemaakt van roestvrij staal Made in Germany Ø 70 mm - compromisloze kwaliteit voor intensief uitrekken. Deze hoogwaardige roestvrijstalenAnalplug wordt volledig in Duitsland vervaardigd en met de hand spiegelglad gepolijst. Met...
€ 259,00
Buttplug Edelstahl
Buttplug van roestvrij staal Ø 90 mm
De Analplug met een diameter van 90 mm is zelfs voor professionals een echte uitdaging. Dankzij de gebogen vorm en het spiegelgladde oppervlak van het beste roestvrij staal, is deze Analplug toch bijzonder gemakkelijk te plaatsen. In één...
€ 359,00
Schwarzer Analplug
Zwart Analplug in maat Medium 9,7x5,4cm
De Analplug in maat medium zal u helpen met uw stretching. Je kunt verschillende Analplugs gebruiken. Hoe meer je uitgerekt wilt worden, hoe groter de Anal plug moet zijn. Dit product zit in de middenklasse qua grootte. Je kunt het goed...
€ 10,90
Sven Anaal Dildo 29x5cm
Sven Anaal Dildo 29x5cm
Je zult deze monstercock geweldig vinden. Het fluweelzachte oppervlak van hoogwaardig vinyl past zich perfect en snel aan uw lichaamstemperatuur aan en zorgt voor een aangename stimulatie. De perfecte replica van een groot lid met zijn...
€ 24,00
Aufblasbarer Buttplug in Größe L für mehr Dehnung
Opblaasbare buttplug in maat L voor meer rek
De opblaasbare buttplug in maat L zal je bedwelmen met zijn inbrengdiepte. Bovendien kunt u de diameter vrij bepalen met behulp van de handpomp. Het is een anaal speeltje dat altijd op een nieuwe manier verleidelijk is Je kunt jezelf...
€ 43,00
Aufblasbarer Analplug XL - für echte Profis | online kaufen
Aufblasbarer Analplug XL - für echte Profis
Der Analplug ist etwas für fortgeschrittene Nutzer. Er ist in XL Größe gehalten und bietet lustvolle 5,5 cm Durchmesser. Klar, das ist nicht so wild, aber warte mal ab, bis Du das Toy aufgepumpt hast! Es handelt sich bei diesem Plug um...
€ 44,90
Aufblasbarer Buttplug XL mit festem Kern | online kaufen
Aufblasbarer Buttplug XL mit festem Kern
Größe XL erwartet Dich bei diesem aufblasbarem Buttplug. Das bedeutet, dass dieses Analtoy bereits in seiner Grundform sehr imposant ist. Er ist für echte Profis gedacht und mit gewisser Vorsicht einzuführen. Der Buttplug hat einen...
€ 57,90
veganes anal Gleitgel
Just Glide - veganistisch Anal glijmiddel - op...
Just Gliede is een veganistisch glijmiddel voor anale seks. Het is vrij van vetten en oliën. Als de gel resten achterlaat, kunt u die er gemakkelijk afwassen. Het smeermiddel is op waterbasis. Het bevat zeven kruidenextracten. Dit maakt...
Inhoud 0.05 Liter (€ 139,00 / 1 Liter)
van € 6,95
Doppel Strapon
Double Delight strapon-Vibrator
Ervaar dubbel plezier met de Double Delight strapon vibrator - de perfecte oplossing voor koppels! Productbeschrijving: Introductie: Ontdek de Double Delight strapon vibrator die jou en je partner onvergetelijke momenten van genot zal...
€ 74,00
 Aufpumpbarer Analplug True Black
True Black Opblaasbaar Analplug
Wil je gevuld worden en genieten van de druk in je? Dan is de opblaasbare Anal plug "True Black" het speeltje van je stoutste dromen! Hiermee kun je geleidelijk je anus oprekken en langzaam wennen aan het inbrengen van grotere speeltjes....
€ 32,95
Analplug Ballon 35 cm in omtrek opblaasbaar!
Analplug Ballon 35 cm in omtrek opblaasbaar!
Ontdek nieuwe hoogten van genot met onze opblaasbare Analplug Ballon - de ideale metgezel voor uw intieme avonturen! Opblaasbaar plezier Ervaar een nieuw niveau van anale stimulatie met de opblaasbare Analplug Balloon van Steeltoyz....
€ 29,95
Schwarzer Tunnel-Plug für Beginner Ø 3 cm
Zwarte tunnel Anal Plug voor beginners Ø 3 cm
Ontdek zachte stretching met onze zwarte tunnelplug voor beginners. Productbeschrijving Ideaal voor beginners Onze zwarte tunnelplug met een diameter van 3 cm is speciaal ontworpen voor beginners. Hij biedt een aangename reksensatie...
€ 24,95
Glas-Analplug
Roze Analplug gemaakt van glas
De roze Analplug van medisch en hypoallergeen glas is geschikt voor zowel mannen als vrouwen. Het hoogwaardige glasAnalplug is gemakkelijk te gebruiken en vaatwasmachinebestendig om hygiëne te garanderen. De basis van het glasAnalplugs...
€ 32,00
Fisting Spray
Fisting Relax Spray - geniet van ontspannen
Als je echt wilt genieten van Anal fisting , moet je leren je te ontspannen. Soms is dat niet gemakkelijk en zijn hulpmiddelen nodig zoals de fisting Relax Spray. Deze spray ontspant de anale streek. De spieren ontspannen en je bent...
Inhoud 0.03 Liter (€ 731,67 / 1 Liter)
€ 21,95
 Naturdildo - Ø 4 x 17 cm
Dildo King Cock Flesh - Ø 4 x 17 cm
De King Cock Flesh natuurlijke dildo is een verbazingwekkend echte penis replica. Het is een natuurlijke dildo die ook u zal overtuigen. Het ontwerp alleen al is iets bijzonders. De eikel is absoluut levensecht. De schacht heeft een...
van € 21,00
Naturdildo - Ø 3,6 x 18 cm
Silicone Dildo - Joybringer - Ø 3,6 x 18 cm
De Silicone Dildo is een natuurlijke dildo. Het is gemodelleerd naar een echte penis. De gestalte en de structuur zijn zeer levensecht. Het is een lichtgetinte natuurlijke dildo. De eikel is mooi geprononceerd zodat hij je een aangenaam...
€ 49,95
Schwarzer Latexslip mit Außen- und Innendildo
Zwarte latex slip met buiten- en binnen dildo
Een zwarte slip van zuivere latex, die verkrijgbaar is in de maten S tot L. Het hoogtepunt van deze slip komt in de vorm van twee dildo's. De buitenste dildo meet 16 cm in lengte en 4 cm in diameter. De dildo in de slip is 12 cm lang en...
€ 49,95
Aufblasbarer Plug Vortex schwarz XL
Aufblasbarer Plug Vortex schwarz XL
Pump it up! This Inflatable Vortex Plug is so easy to use and is a pleasure to insert. Inflatable rubber butt plugs and dildos are a good and gentle way to increase the size of what you can take. Available in Black, Blue, Red, and...
€ 67,90
Opblaasbare Plug Vortex geel XL
Opblaasbare Plug Vortex geel XL
Pomp het op! Deze Vortex Opblaasbare Butt Plug is zo makkelijk in gebruik en een plezier om in te brengen. Rubberen opblaasbare buttpluggen en dildo's zijn een geweldige en zachte manier om de omvang te vergroten van wat je kunt nemen....
€ 67,90
Hung Systeem Ei
Hung Systeem Ei
De HUNG Egg Butt Plug is maar liefst 21,5 cm lang en heeft een diameter van 9,8 cm. HUNG is de nieuwe lijn van dildo's en buttpluggen, allemaal uitgerust met een krachtig zuigsysteem. Gemaakt in Europa van fluweelzacht, ftalaatvrij...
€ 29,00
Chubby XXL natuurlijke dildo: huidkleurig Ø 7,6 cm
Chubby XXL natuurlijke dildo: huidkleurig Ø 7,6 cm
Ervaar maximaal genot met de Chubby XXL natuurlijke dildo! Product beschrijving Royale afmetingen voor een diepgaande ervaring De Chubby natuurlijke dildo wordt gekenmerkt door zijn zeer dikke schacht, die een intens vol gevoel belooft....
€ 60,00
Strap-on Harnas met Cock Ø 5,3 cm
Strap-on Harnas met Cock Ø 5,3 cm
Perfect voor pegging of lesbische liefde! Deze praktische strap-on wordt geleverd met een esthetische natuurlijke dildo die zelfs kan worden verwijderd en afzonderlijk kan worden gebruikt. De geprononceerde eikel en adering zijn...
€ 75,00
1 van 6

Welke anale toy past bij jou?

Buttplugs blijven op hun plaats, anale kralen hebben een gesegmenteerde vorm en trainers ondersteunen een geleidelijke opbouw. Voor insertie is een veilige brede basis of andere betrouwbare stop essentieel.

Maat en ervaringsniveau

Vergelijk maximale diameter, inbrengbare lengte en vorm. Beginners kiezen meestal kleinere maten en een geleidelijke punt; ervaren gebruikers zoeken soms meer uitgesproken vormen of gewicht.

Materialen en gevoel

Flexibele materialen passen zich aan het lichaam aan, terwijl roestvrij staal stevig, glad en merkbaar zwaar aanvoelt. Opblaasbare toys maken aanpassing van de diameter binnen de productspecificaties mogelijk.

Glijmiddel, reiniging en opslag

Gebruik voldoende materiaalgeschikt anaal glijmiddel. Reinig volgens de instructies, laat volledig drogen en bewaar apart.

Laatst bekeken