Filter op:
Filter sluiten
van naar
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Anale stretchers en training: bouw geleidelijk op

Anale stretchers en trainingsproducten ondersteunen geleidelijke opbouw met taps toelopende vormen, duidelijke stappen of meerdere maten. Concrete afmetingen zijn belangrijker dan labels als beginner of gevorderd.

Vergelijk maximale diameter, bruikbare lengte, materiaal en veilige basis voordat je kiest.

Anale stretchers en trainingsproducten ondersteunen geleidelijke opbouw met taps toelopende vormen, duidelijke stappen of meerdere maten. Concrete afmetingen zijn belangrijker dan labels als beginner of gevorderd.

Vergelijk maximale diameter, bruikbare lengte, materiaal en veilige basis voordat je kiest.

Er zijn geen resultaten gevonden voor de filtering!
Anal Relax Rug Crème: Glijmiddel & ontspanning
Anal Relax Rug Crème: Glijmiddel & ontspanning
Ervaar onmiddellijke ontspanning en verbeterde smering in het anale gebied met onze effectieve Anal ontspanningscrème. Product omschrijving Instant anale verlichting Anal Relax Backside Cream is een essentieel Anal glijmiddel voor...
Inhoud 0.05 Liter (€ 399,00 / 1 Liter)
€ 19,95
Pjur Achterdeur Anal Glijmiddel Anale Seks
Pjur Achterdeur Anal Glijmiddel Anale Seks
Met het Pjur Back Door Anal glijmiddel, Anal Relax is aan de orde van de dag. Het is een ontspannende gel voor anale geslachtsgemeenschap. De gel bevat extracten van de jojobaplant. Deze hebben een voedende en ontspannende werking op uw...
Inhoud 0.03 Liter (€ 365,00 / 1 Liter)
van € 10,95
Fisting Gel
Vuisten zonder pijn met de fisting Gel Relax
Relax is de naam van de fisting gel in de pompdispenser. Deze speciale glijmiddelgel wordt geleverd in een fles van 200 ml. De pompdispenser zorgt ervoor dat u de inhoud in goede porties eruit krijgt. De gel is geschikt voor Anal fisting...
Inhoud 0.2 Liter (€ 124,75 / 1 Liter)
€ 24,95
Anal Spreader Deluxe aus Edelstahl mit verstellbaren Stellschrauben
Anal Spreader Deluxe - Roestvrijstalen anale...
Anal Strooier Deluxe - controle, breedte, precisie De Anal Spreader Deluxe is geen plug - het is een hulpmiddel. Voor iedereen die de opening niet alleen wil voelen, maar ook zien, controleren en vieren. Dankzij de drie fijn instelbare...
€ 129,00
Analplug Ballon 35 cm in omtrek opblaasbaar!
Analplug Ballon 35 cm in omtrek opblaasbaar!
Ontdek nieuwe hoogten van genot met onze opblaasbare Analplug Ballon - de ideale metgezel voor uw intieme avonturen! Opblaasbaar plezier Ervaar een nieuw niveau van anale stimulatie met de opblaasbare Analplug Balloon van Steeltoyz....
€ 29,95
Fisting Spray
Fisting Relax Spray - geniet van ontspannen
Als je echt wilt genieten van Anal fisting , moet je leren je te ontspannen. Soms is dat niet gemakkelijk en zijn hulpmiddelen nodig zoals de fisting Relax Spray. Deze spray ontspant de anale streek. De spieren ontspannen en je bent...
Inhoud 0.03 Liter (€ 731,67 / 1 Liter)
€ 21,95
Aufblasbarer Plug
Opblaasbare balplug in maat L voor meer plezier
Beleef intenser plezier met de L-size opblaasbare balplug - zachte rek en indrukwekkend formaat! Opblaasbare balplug voor unieke ervaringen De opblaasbare ball plug in maat L biedt je de mogelijkheid om je anale grenzen op een veilige en...
€ 52,90
Opblaasbare Analplug gemaakt van zwarte latex
Opblaasbare Analplug gemaakt van zwarte latex
Met de opblaasbare Analplug van latex heb je een speeltje dat gemakkelijk in te brengen is. De oorspronkelijke vorm is vrij klein in diameter. Als je hem eenmaal hebt ingebracht en de handpomp hebt geactiveerd, zul je zeer verrast zijn....
€ 39,95
Pjur ontspannen Anal glide - Anal Relax Gel
Pjur ontspannen Anal glide - Anal Relax Gel
Pjur relaxing Anal glide is een Anal ontspannende gel. Het wordt aangebracht en heeft een ontspannende werking op de huid en de spieren. Het glijmiddel bevat voedende extracten van de jojobaplant. Het product is bijzonder lang houdbaar....
Inhoud 30 ml (€ 36,50 / 100 ml)
van € 10,95

Training betekent geleidelijk opbouwen

Een bruikbare trainer neemt voorspelbaar in diameter toe. Taps toelopende vormen en kleine maatverschillen maken elke stap beter controleerbaar.

Vergelijk elke maat

Controleer breedste punt, inbrengbare lengte en opbouw tussen delen of meegeleverde toys. Ga pas groter wanneer de huidige stap comfortabel voelt.

Vorm en materiaal

Flexibele trainers passen zich aan tijdens het inbrengen; stevige modellen behouden hun contour. Een veilige brede basis of betrouwbare stop is essentieel.

Geen vast schema

Gebruik veel geschikt anaal glijmiddel en volg je eigen tempo. Stop bij pijn, neem hersteltijd en reinig volgens het materiaal.

Laatst bekeken