Filter op:
Filter sluiten
van naar
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
van naar
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Anale toys: plugs, kralen, training en meer

Anale toys lopen uiteen van compacte buttplugs en flexibele kralen tot roestvrijstalen, opblaasbare en geleidelijk opgebouwde trainingsmodellen. Duidelijke maten en materialen maken vergelijken eenvoudiger.

Kies op basis van ervaring, gewenste vorm en gebruik, niet op basis van overdreven beloften.

Anale toys lopen uiteen van compacte buttplugs en flexibele kralen tot roestvrijstalen, opblaasbare en geleidelijk opgebouwde trainingsmodellen. Duidelijke maten en materialen maken vergelijken eenvoudiger.

Kies op basis van ervaring, gewenste vorm en gebruik, niet op basis van overdreven beloften.

Er zijn geen resultaten gevonden voor de filtering!
Aufblasbarer Buttplug für Anfänger - langsam Dehnen
Opblaasbare Analplug S: de perfecte introductie
Deze opblaasbare Analplug is ideaal voor beginners in de wereld van Anal games. Door zijn gladde, glibberige oppervlak is hij gemakkelijk in te brengen. Met de handpomp kun je dan langzaam de diameter vergroten en steeds meer voelen....
€ 49,90
Aufblasbarer Dildo in Größe S für Anfänger | online kaufen
Opblaasbare dildo maat S voor beginners
Het is een kleine beginners dildo die je veel te bieden heeft. We hebben het hier over de opblaasbare dildo maat S. Het is klein, handig en wonderbaarlijk gemakkelijk in te brengen. Je kunt dit speeltje Anal en ook vaginaal gebruiken....
€ 30,00
Aufblasbarer Dildo Größe S mit festem Kern | online kaufen
Opblaasbare Dildo S met vaste kern S
Met dit speeltje heb je gekozen voor een opblaasbare dildo in maat S. Het is een beginnersmodel met een stevige kern. Het is een beginnersmodel met een solide kern. De dildo is uitgerust met een standaard. Een luchtslang leidt naar een...
€ 42,00
Aufblasbarer Dildo Größe M - für Fortgeschrittene
Aufblasbarer Dildo Größe M - für Fortgeschrittene
Dieser aufblasbare Dildo in Größe M ist sehr naturgetreu gehalten. Er ist einem richtigen Penis nachempfunden. Er ist jedoch für fortgeschrittene Nutzer gedacht, wie Größe M schon vermuten lässt. Der Dildo ist mit einem Schlauch...
€ 35,90
Aufblasbarer Dildo in M mit festem Kern | online kaufen
Opblaasbare dildo in M met vaste kern
Een opblaasbare dildo in maat M wacht hier op je. Het is perfect voor gevorderde gebruikers. De dildo heeft een geprononceerde eikel. De schacht is voorzien van adering. Dit speeltje lijkt dus erg op een echte penis. Het kan zelfs...
€ 47,90
Aufblasbarer Dildo ohne breiten Standfuß | online kaufen
Opblaasbare dildo zonder brede basis
Met deze opblaasbare dildo, heb je een anaal speeltje zonder vervelende basis. Je kunt hem er heerlijk insteken en opblazen met de handpomp. Deze dildo is gemodelleerd naar een normale penis. Het heeft de typische normale grootte, zo te...
€ 81,00
Aufblasbarer Dildo mit beeindruckender Größe
Opblaasbare dildo met vaste kern S
Een opblaasbare dildo hoeft niet altijd slap te zijn als hij niet opgeblazen is. Deze opblaasbare dildo maat S heeft een stevige kern. Hij is gemakkelijk in te brengen en kan vervolgens tot de gewenste grootte worden opgeblazen De dildo...
€ 52,00
Aufblasbarer Ballplug aus hochwertigem Gummi
Aufblasbarer Ballplug aus hochwertigem Gummi
Dieser Plug in Kugelform sorgt für ein rundum befriedigendes Erlebnis. Das mit einem speziellen Schaummaterial gefüllte Toy lässt sich einfach in den Anus einführen und dann im Körper auf die Wunschröße aufgeblasen werden. Die...
€ 47,90
Aufblasbarer Plug
Opblaasbare balplug in maat L voor meer plezier
Beleef intenser plezier met de L-size opblaasbare balplug - zachte rek en indrukwekkend formaat! Opblaasbare balplug voor unieke ervaringen De opblaasbare ball plug in maat L biedt je de mogelijkheid om je anale grenzen op een veilige en...
€ 52,90
Naturvibratoren - Ø 3,5 x 17 cm
Natuurlijke vibrator de verwen klassieker - Ø...
De verwenklassieker is een echte natuurlijke vibrator. Het is klein, handig en toch vullend. Het is een penis replica in een lichte huidskleur. De vibrator ziet er compact en toch uitnodigend uit. De vorm en grootte zullen u snel...
€ 15,95
Umschnallpenis
Plezier samen met de voorbinddildo
Beleef samen intensere erotiek met onze voorbindpenis die voor beiden onvoorstelbaar plezier brengt. De voorbindpenis voor wederzijds genot Ontdek de vele mogelijkheden van de voorbindpenis, die zowel voor HAAR als voor HEM een aangenaam...
€ 34,95
Naturdildo
Crystal Clear Dong Extradicker Naturdildo
Extradicker Lustlümmel für wilde Sex-Action! Der herrlich steife und dennoch biegsame Gigant für unersättliche Sex-Aktivisten - Ihrer vaginalen und analen Lust-Fantasie sind keine Grenzen gesetzt... Mit praller Eichel, ausgeprägter...
€ 32,95
Intimdusche mit zwei praktischen Aufsätzen
Intieme douche met twee praktische hulpstukken
Met deze intieme douche kunt u uw passie ontdekken. Het heeft twee hulpstukken. Eén is een klysma. Je kunt het gebruiken om jezelf een klysma te geven of jezelf te reinigen voor anale seks. Het andere hulpstuk is voor de vagina. Je kunt...
€ 26,95
Elegante zwarte intieme douche
Elegante zwarte intieme douche
Love Shower is de naam van deze tintelende intieme douche. Met deze douche kunt u genieten van pittige douchegenoegens en uzelf goed reinigen. De opzetstukken zijn geschikt voor hygiënische behoeften in de intieme zone, maar ook voor...
€ 24,95
gigantischer Naturvibrator - Ø 7 x 33 cm
Queeny Love Giant Lover - Ø 7 x 33 cm
Je zult niet kunnen stoppen met kreunen van genot. De Queeny Love Giant Lover is een gigantische natuurlijke vibrator. Hij heeft een lengte van 33 cm! Je kunt hem lekker diep insteken. De adering van de schacht is zeer sterk. Dit geeft...
van € 59,95
Intimdusche
Hygiënisch schoon dankzij aluminium intieme douche
Lichaamshygiëne houdt niet op bij het wassen van de buitenkant. Schoonmaken kan ook van binnenuit. Deze douche is ontworpen voor de intieme zone en kan functioneren als een anale douche en vaginale douche. Het is een douchehulpstuk van...
€ 60,95
Paarse opblaasbare Anal Latex ballon met handpomp
Paarse opblaasbare Anal Latex ballon met handpomp
Inflatables Analplugs bieden een intense en vullende sensatie en de paarse opblaasbare latex ballon met handpomp is daarop geen uitzondering. Met een slanke vorm kun je hem gemakkelijk inbrengen voordat je hem oppompt om een gevoel van...
€ 19,95
Intimdusche
De intieme douche voor de fancy dokter spelletjes
Een intieme douche in de vorm van een injectiespuit nodigt uit tot fantasiespelletjes met de dokter. Je kunt je rollenspellen perfectioneren met deze intieme douche. De spuit heeft een inhoud van 100 ml vloeistof en is ongeveer 20 cm...
€ 24,95
Curved Passion - de natuurlijke dildo - Ø 4,2 x 19 cm
Curved Passion - de natuurlijke dildo - Ø 4,2 x...
De Curved Passion is een zeer natuurlijke dildo. Het heeft een grote bocht. Echt rechte penissen zijn zeer zeldzaam. Daarom ziet deze penisreplica er bijzonder realistisch uit. Het is gebogen op een vegende manier. Dus het bereikt al je...
€ 32,95
Realistische natuurlijke dildo Real Stallion Ø 4,8 x 27 cm
Realistische natuurlijke dildo Real Stallion Ø...
Beleef levensecht genot met de Real Stallion natuurlijke dildo! Product beschrijving Realistisch ontwerp voor intense momenten De Real Stallion natuurlijke dildo maakt indruk met zijn gedetailleerde ontwerp en indrukwekkende grootte van...
€ 44,95
Silicone Butt Anal Plug - Ø 2,6 cm
Silicone Butt Anal Plug - Ø 2,6 cm
De Silicone Butt Anal plug biedt je een bijzonder zijdezacht oppervlak. Zoals de naam van het speeltje al doet vermoeden, is het product gemaakt van siliconen. De stekker is zwart van punt tot voet. De plug begint met een smal uiteinde....
van € 12,95
Just Glide-Gleitgele Set
Just Glide Glijgel Set 3 x 50 ml
Just Glide biedt u veel verschillende glijmiddelen. Met deze Just Glide glijmiddel set, kun je drie verschillende soorten testen. Het is een kleine set. Elke tube bevat slechts 50 ml smeermiddel. Zo heb je altijd iets voor onderweg en...
Inhoud 0.15 Liter (€ 99,67 / 1 Liter)
€ 14,95
Just-Glide-Set - für den besonderen Sexspaß - auf Wasserbasis
Just-Glide Set 3 x 200 ml - op waterbasis
De Just Glide set biedt u speciale seksgenoegens. Je kunt op verschillende manieren stoom afblazen met deze set. De set bestaat uit drie verschillende smeermiddelen. Alle drie de smeermiddelen zijn op waterbasis. Met deze gel set, krijg...
Inhoud 0.6 Liter (€ 49,92 / 1 Liter)
€ 29,95
Fetter Analplug
Vet Analplug - Ø 7,5 cm
Hier krijg je een hele dikke Analplug. Hij is bijzonder groot en breed. De poststopper is gemaakt van siliconen. Hij is helemaal zwart van boven tot onder. Je hebt een goed glijmiddel nodig om deze Analplug in te brengen. De diameter is...
€ 59,95
Analplug mit Stimulationskugel
Analplug mit Stimulationskugel - Ø 4,2 cm
Dieser Analplug bietet Dir doppelten Kick dank Stimulationskugel. Es ist ein Schwarzer Anal Plug. Er gehört zu den größeren Postöpseln. Das Analtoy besteht aus Silikon und weist innen eine Stahlkugel auf. Die Kugel ist angenehm...
€ 29,95
Universal Harness
Flexibel Dildo Harnas
Ervaar de perfecte strap-on naar jouw smaak! De Universal Harness van Steeltoyz biedt eindeloze mogelijkheden om je favoriete dildo's en vibrators veilig en zeker te bevestigen. Productomschrijving: Het Universal Harness van Steeltoyz is...
€ 29,95
Opblaasbare Analplug gemaakt van zwarte latex
Opblaasbare Analplug gemaakt van zwarte latex
Met de opblaasbare Analplug van latex heb je een speeltje dat gemakkelijk in te brengen is. De oorspronkelijke vorm is vrij klein in diameter. Als je hem eenmaal hebt ingebracht en de handpomp hebt geactiveerd, zul je zeer verrast zijn....
€ 39,95
Diamond Anal Plug - Ø 2,8 cm
Diamant Anal Stekker - Ø 2,8 cm
Met de buttplug Diamond Anal plug wacht er een sprankelend seksspeeltje op je. Het anale speeltje zelf is zwart. Als accent is aan het uiteinde van de plug een doorzichtige edelsteen geplaatst. Het glinstert mooi en kruidt het speelgoed....
€ 24,95
Umschnall-Dildo
Umschnall-Dildo: Rollentausch & Vergnügen
Entdecke neue erotische Höhen mit dem Umschnall-Dildo – perfekt für Rollentausch und intensive Abenteuer! Produktbeschreibung: Realistisches Vergnügen erwartet Dich Lass Dich von diesem geäderten Umschnall-Dildo in Penisform verführen,...
€ 59,95
Analplug Kit
Een Analplug kit voor alle gelegenheden
Met deze Analplug kit bent u perfect uitgerust voor alle gelegenheden. De set bestaat uit vier producten. Alle producten zijn volledig zwart. Je kunt je verschillende anale verlangens uitleven. De kit bereidt je ook voor op anale seks....
€ 54,95
Analsex Gleitgel
AQUAglide anaal seks glijmiddel op waterbasis
AQUAglide Analsex is een glijmiddel in een tube van 100 ml. Het is een dermatologisch en klinisch getest glijmiddel. Het smeermiddel is olie- en vetvrij. Het is op waterbasis. U kunt het royaal gebruiken zonder bang te zijn vlekken...
Inhoud 100 ml
€ 17,95
Pjur! Analyseer me! Voor gevoelige anale geslachtsgemeenschap
Pjur! Analyseer me! Voor gevoelige anale...
Met de Pjur Analyseer me! kun je ontspannen anale seks hebben. De spray is een voorbereiding voor anale seks. Het is geschikt voor zowel mannen als vrouwen. De huid wordt met deze spray ontspannen en rekbaar gemaakt. Je wordt soepel en...
Inhoud 20 ml (€ 79,75 / 100 ml)
€ 15,95
Pjur ontspannen Anal glide - Anal Relax Gel
Pjur ontspannen Anal glide - Anal Relax Gel
Pjur relaxing Anal glide is een Anal ontspannende gel. Het wordt aangebracht en heeft een ontspannende werking op de huid en de spieren. Het glijmiddel bevat voedende extracten van de jojobaplant. Het product is bijzonder lang houdbaar....
Inhoud 30 ml (€ 36,50 / 100 ml)
van € 10,95
Universeel harnas voor Dildo met drie ringen
Universeel harnas voor Dildo met drie ringen
Ontdek grenzeloze mogelijkheden met ons Universal Harness, dat comfort en veelzijdigheid combineert. Comfortabele pasvorm en flexibiliteit Ons Universal Harness is een veelzijdig en aanpasbaar seksspeeltje dat comfortabel past en...
€ 19,95
 Lilafarbener Analplug mit Schmuckstein
Paars Analplug met edelsteen
Deze Analplug is een echte blikvanger. Het is helemaal paars. Het heeft ook een mooie fonkelende edelsteen. De plug is gemaakt van siliconen en acryl. Hij heeft een lengte van 8 cm en een diameter van 1 tot 3,5 cm. De vorm van het anale...
€ 14,95
King Cock Strap-On Harness 8"
King Cock Strap-On Harness 8"
Geniet van realistisch genot met de King Cock Strap-On Harness 8" - voor adembenemende, intense ervaringen! Realistische King Cock Strap-On De King Cock Strap-On Harness 8" maakt indruk met zijn realistische eikel, uitgesproken adering...
€ 70,00
King Cock strap-on: Realistische ervaringØ 4,1 cm
King Cock strap-on: Realistische ervaringØ 4,1 cm
Ontdek de King Cock Strap-On Harness Ø 4,1 cm die je zal verleiden en je liefdesleven zal verrijken. Realistisch design voor intens genot De King Cock Strap-On Harness Ø 4,1 cm biedt je een realistische en bevredigende ervaring. De...
€ 60,00
Latexslip-mit-Strapon-
Latex onderbroek met strapon Ø 4 cm
Het slipje is zwart en gemaakt van latex. Het is eenvoudig, maar heeft een prachtige dildo. De dildo komt in een natuurlijk ontwerp. De eikel is goed gevormd en maakt het inbrengen aangenaam. Je kunt 4 cm in diameter voelen. De lengte...
€ 49,95
Latex Slip mit Dildo + 2 Dildos innen
Latex-Slip mit 3fach-Dildo Ø 4 cm
Schwarz, prächtig und aus Latex, ist dieser Slip mit mächtigem Dildo. Der Dildo ist groß gehalten und weist Naturlook auf. Im Inneren des Latexslips befinden sich zwei weitere Dildos. Einer ist für die vaginalen Freuden und der andere...
€ 79,95
Hung System zuignap zwart
Hung System zuignap zwart
Omdat de zuignap apart wordt verkocht, heb je er minstens één nodig. De geribbelde vorm van de bevestiging van het HUNG systeem zorgt er ook voor dat elke dildo of buttplug met een voldoende groot gat ook kan worden gebruikt voor een...
€ 9,90
Hung System handgreep zwart
Hung System handgreep zwart
Dit is een handvat met HUNG systeembevestiging, zodat u uw favoriete HUNG systeem dildo of buttplug kunt veranderen in een handvatstaaf. HUNG is de nieuwe lijn van dildo's en buttpluggen, allemaal met een krachtig zuigsysteem. Gemaakt in...
€ 12,90
Hung System Easy Double - Zwart
Hung System Easy Double - Zwart
Dubbelzijdige bevestiging ontworpen om twee HUNG System dildo's extreem goed vast te houden Maakt van twee HUNG System dildo's een dubbele dong Geef jezelf EN je partner de rit van hun leven, helemaal handsfree. Gemakkelijk afneembaar...
€ 18,90
Hung systeem dubbele stekker - Rood
Hung systeem dubbele stekker - Rood
HUNG is de nieuwe lijn van dildo's en buttpluggen, allemaal uitgerust met een sterk zuigsysteem. Gemaakt in Europa van fluweelzacht, ftalaatvrij vinyl, hebben alle dildo's en buttpluggen een gaatje in hun basis waar je de sterke zuignap...
€ 12,00
Oxballs PIGHOLE-FF Fuckplug XXXL 6,6 - 10 cm
Oxballs PIGHOLE-FF Fuckplug XXXL 6,6 - 10 cm
De PIG-HOLE FF is een nog grotere, piggier manier om je gat tot het maximum te vullen. De PIG-HOLE FF is alles waar je van houdt bij de originele PIG-HOLE, maar hij is ontworpen om je hongerige gat nog verder te spreiden en uit te...
€ 169,00
Opblaasbare Vortex Butt Plug blauw XL
Opblaasbare Vortex Butt Plug blauw XL
Gemakkelijk te gebruiken Deze Vortex Opblaasbare Butt Plug is zo gemakkelijk te gebruiken en een genot om in te brengen. Gewoon de plug inbrengen en opblazen met de handpomp om het interne genot te verhogen. Opblazen gaat snel en...
€ 67,90
Hung Systeem Bumfun
Hung Systeem Bumfun
HUNG is de nieuwe lijn van dildo's en buttpluggen, allemaal uitgerust met een sterk zuigsysteem. Gemaakt in Europa van fluweelzacht, ftalaatvrij vinyl, hebben alle dildo's en buttpluggen een gaatje in hun basis waar je de sterke zuignap...
€ 27,00
Hung systeem Rolling
Hung systeem Rolling
De HUNG Rolling Butt Plug is maar liefst 24 cm lang en heeft een diameter van 9,7 cm. HUNG is de nieuwe lijn van dildo's en buttpluggen, allemaal uitgerust met een krachtig zuigsysteem. Gemaakt in Europa van fluweelzacht, ftalaatvrij...
€ 33,00
Hung System Corny
Hung System Corny
De HUNG Corny Butt Plug is maar liefst 27,5 cm lang en heeft een diameter van 6,5 cm. HUNG is de nieuwe lijn van dildo's en buttpluggen, allemaal uitgerust met een krachtig zuigsysteem. Gemaakt in Europa van fluweelzacht, ftalaatvrij...
€ 26,00
3 van 6

Welke anale toy past bij jou?

Buttplugs blijven op hun plaats, anale kralen hebben een gesegmenteerde vorm en trainers ondersteunen een geleidelijke opbouw. Voor insertie is een veilige brede basis of andere betrouwbare stop essentieel.

Maat en ervaringsniveau

Vergelijk maximale diameter, inbrengbare lengte en vorm. Beginners kiezen meestal kleinere maten en een geleidelijke punt; ervaren gebruikers zoeken soms meer uitgesproken vormen of gewicht.

Materialen en gevoel

Flexibele materialen passen zich aan het lichaam aan, terwijl roestvrij staal stevig, glad en merkbaar zwaar aanvoelt. Opblaasbare toys maken aanpassing van de diameter binnen de productspecificaties mogelijk.

Glijmiddel, reiniging en opslag

Gebruik voldoende materiaalgeschikt anaal glijmiddel. Reinig volgens de instructies, laat volledig drogen en bewaar apart.

Laatst bekeken