Anaal glijmiddel: basis, textuur en compatibiliteit

Anaal glijmiddel vermindert wrijving bij anaal spel en is verkrijgbaar op waterbasis, siliconenbasis en als hybride formule. Textuur, houdbaarheid en materiaalcompatibiliteit verschillen duidelijk.

Controleer basis, ingrediënten en geschiktheid voor toys en condooms vóór gebruik.

Anaal glijmiddel vermindert wrijving bij anaal spel en is verkrijgbaar op waterbasis, siliconenbasis en als hybride formule. Textuur, houdbaarheid en materiaalcompatibiliteit verschillen duidelijk.

Controleer basis, ingrediënten en geschiktheid voor toys en condooms vóór gebruik.

Filter sluiten
Er zijn geen resultaten gevonden voor de filtering!
Anal Relax Rug Crème: Glijmiddel & ontspanning
Anal Relax Rug Crème: Glijmiddel & ontspanning
Ervaar onmiddellijke ontspanning en verbeterde smering in het anale gebied met onze effectieve Anal ontspanningscrème. Product omschrijving Instant anale verlichting Anal Relax Backside Cream is een essentieel Anal glijmiddel voor...
Inhoud 0.05 Liter (€ 399,00 / 1 Liter)
€ 19,95
Flutschi für Analsex
Lollipop voor anale seks
Flutschi is een van de bekendste smeermiddelen die er is. Het is een glijmiddel gel voor anale seks. De gel is gebaseerd op siliconen en water. Dit mengsel heeft het voordeel dat u kunt genieten van een aangenaam, zacht huidgevoel. De...
Inhoud 80 ml (€ 14,94 / 100 ml)
€ 11,95
Pjur Achterdeur Anal Glijmiddel Anale Seks
Pjur Achterdeur Anal Glijmiddel Anale Seks
Met het Pjur Back Door Anal glijmiddel, Anal Relax is aan de orde van de dag. Het is een ontspannende gel voor anale geslachtsgemeenschap. De gel bevat extracten van de jojobaplant. Deze hebben een voedende en ontspannende werking op uw...
Inhoud 0.03 Liter (€ 365,00 / 1 Liter)
van € 10,95
Just Glide Anal 50 ml
Just Glide Anal 50 ml
Met dit glijmiddel, heb je het perfecte gereedschap voor anaal spel van alle soorten. Of het nu gaat om directe anale seks of pleziertjes met diverse speeltjes, het Just Glide Anal glijmiddel doet het allemaal! Het is een zeer rijk...
Inhoud 0.05 Liter (€ 79,00 / 1 Liter)
€ 3,95
Gleitgel mit Wärmeeffekt
Durex Play Prickelnd - het glijmiddel met...
Durex is een bekende fabrikant van condooms en glijmiddelen. Durex Play Prickelnd is een glijmiddel met een verwarmend effect. Het geeft een aangenaam tintelend gevoel op de huid en bevordert de bloedcirculatie. De getroffen...
Inhoud 0.05 Liter (€ 149,80 / 1 Liter)
€ 7,49
veganes anal Gleitgel
Just Glide - veganistisch Anal glijmiddel - op...
Just Gliede is een veganistisch glijmiddel voor anale seks. Het is vrij van vetten en oliën. Als de gel resten achterlaat, kunt u die er gemakkelijk afwassen. Het smeermiddel is op waterbasis. Het bevat zeven kruidenextracten. Dit maakt...
Inhoud 0.05 Liter (€ 139,00 / 1 Liter)
van € 6,95
Just Glide-Gleitgele Set
Just Glide Glijgel Set 3 x 50 ml
Just Glide biedt u veel verschillende glijmiddelen. Met deze Just Glide glijmiddel set, kun je drie verschillende soorten testen. Het is een kleine set. Elke tube bevat slechts 50 ml smeermiddel. Zo heb je altijd iets voor onderweg en...
Inhoud 0.15 Liter (€ 99,67 / 1 Liter)
€ 14,95
Just-Glide-Set - für den besonderen Sexspaß - auf Wasserbasis
Just-Glide Set 3 x 200 ml - op waterbasis
De Just Glide set biedt u speciale seksgenoegens. Je kunt op verschillende manieren stoom afblazen met deze set. De set bestaat uit drie verschillende smeermiddelen. Alle drie de smeermiddelen zijn op waterbasis. Met deze gel set, krijg...
Inhoud 0.6 Liter (€ 49,92 / 1 Liter)
€ 29,95
Analsex Gleitgel
AQUAglide anaal seks glijmiddel op waterbasis
AQUAglide Analsex is een glijmiddel in een tube van 100 ml. Het is een dermatologisch en klinisch getest glijmiddel. Het smeermiddel is olie- en vetvrij. Het is op waterbasis. U kunt het royaal gebruiken zonder bang te zijn vlekken...
Inhoud 100 ml
€ 17,95
Pjur! Analyseer me! Voor gevoelige anale geslachtsgemeenschap
Pjur! Analyseer me! Voor gevoelige anale...
Met de Pjur Analyseer me! kun je ontspannen anale seks hebben. De spray is een voorbereiding voor anale seks. Het is geschikt voor zowel mannen als vrouwen. De huid wordt met deze spray ontspannen en rekbaar gemaakt. Je wordt soepel en...
Inhoud 20 ml (€ 79,75 / 100 ml)
€ 15,95
Pjur ontspannen Anal glide - Anal Relax Gel
Pjur ontspannen Anal glide - Anal Relax Gel
Pjur relaxing Anal glide is een Anal ontspannende gel. Het wordt aangebracht en heeft een ontspannende werking op de huid en de spieren. Het glijmiddel bevat voedende extracten van de jojobaplant. Het product is bijzonder lang houdbaar....
Inhoud 30 ml (€ 36,50 / 100 ml)
van € 10,95
- 25,52%
Flutschi für Analsex
Lollipop voor anale seks
Flutschi is een van de bekendste smeermiddelen die er is. Het is een glijmiddel gel voor anale seks. De gel is gebaseerd op siliconen en water. Dit mengsel heeft het voordeel dat u kunt genieten van een aangenaam, zacht huidgevoel. De...
Inhoud 80 ml (€ 11,13 / 100 ml)
€ 8,90 € 11,95
- 31,93%
BIOglide - het biologische anale glijmiddel
BIOglide - het biologische anale glijmiddel
Zacht, natuurlijk en effectief: dit anaal glijmiddel zorgt voor veilig, aangenaam glijden tijdens anale avonturen. Productbeschrijving met onderverdelingen Natuurlijk glijplezier voor je achterdeur BIOglide Anal is het eerste 100%...
Inhoud 0.08 Liter (€ 161,25 / 1 Liter)
€ 12,90 € 18,95

Waarom anaal glijmiddel belangrijk is

De anus maakt zelf geen glijmiddel aan. Een ruime hoeveelheid geschikt glijmiddel ondersteunt soepelere, beter controleerbare beweging tijdens insertie en spel.

Formules op waterbasis

Glijmiddelen op waterbasis zijn breed compatibel met toy-materialen en meestal makkelijk afwasbaar. Bij langer gebruik kan opnieuw aanbrengen nodig zijn.

Siliconen- en hybride glijmiddelen

Siliconenformules blijven doorgaans langer glad, maar controleer de compatibiliteit met siliconen toys. Beoordeel hybride producten afzonderlijk.

Kies textuur en verpakking

Dikkere gels blijven makkelijker op hun plaats. Vergelijk viscositeit, doseerder, inhoud en ingrediënten en stop bij irritatie.

Laatst bekeken